Shenzhen Jelinn Technology Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Jelinn Technology Co., Ltd.

Shenzhen Jelinn Technology Co., Ltd.

1 2 3
Shenzhen Jelinn Technology Co., Ltd. Shenzhen Jelinn Technology Co., Ltd. Shenzhen Jelinn Technology Co., Ltd.
fabryka 3 fabryka 2 fabryka 1
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Jelinn lub OEM
Ilość pracowników : 300~500
Coroczne wyprzedaże : 10 million-13 million
Rok założenia : 2013
pc Export : 70% - 80%
Shenzhen Jelinn Technology Co., Ltd, założona w 2013 r., Zajmuje się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą J1939 Deutsch 9 pinów, OBD2 OBDII J1962 i J1708 Deutsch 6-pinowych kabli, przejściówek, złączy, gniazd, wtyków, gniazd i obudów do GPS trackerów, ELD, inna telematyka, urządzenia do zarządzania flotą, urządzenia diagnostyczne, urządzenia M2M i narzędzia do dostrajania wydajności ECU.

Jelinn posiada pełny zestaw urządzeń do opracowywania, produkcji i testowania, takich jak maszyny do formowania wtryskowego, maszyny do cięcia drutu, maszyny do obierania, zaciskarki, maszyny do kompleksowego testowania kabli, maszyny do testowania siły wiązania i wiązania, maszyny do starzenia, maszyny do spryskiwania, huśtawka testowanie maszyn i tak dalej. Zrobiliśmy sobie samodzielnie plastikowe formy J1939 Deutsch 9-pin, OBD2 OBDII J1962 i J1708 Deutsch 6-pinowe złącza, gniazda, wtyczki, gniazda i obudowy.

Jelinn ma na celu ciągłe innowacje technologiczne i rozwój możliwości produkcyjnych. Zespół R & D firmy Jelinn składa się z wyrafinowanych ekspertów i inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Firma Jelinn może zapewnić kompletne rozwiązania połączeń zgodnie z wymaganiami klientów.

Bezkompromisowa jakość to najbardziej podstawowy atut firmy Jelinn. Zostaliśmy zatwierdzeni przez system zarządzania jakością ISO9001 i cały czas go wdrażamy. Jej produkty są wytwarzane zgodnie z najsurowszymi normami, aby spełniać międzynarodowe standardy jakości i ochrony środowiska. Zawsze możemy wykonać kable i adaptery z doskonałą łącznością i trwałością.

Dzisiaj Jelinn stał się jednym z najbardziej doświadczonych i doskonałych producentów w tej branży.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Jelinn Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Orchard

Tel: 86-136 9976 7964

Faks: 86-755-23720637

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas