Shenzhen Jelinn Technology Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Jelinn Technology Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

 • Linia produkcyjna
  Jelinn posiada pełny zestaw urządzeń do produkcji, takich jak wtryskarki, maszyny do cięcia drutu, maszyny do obierania, zaciskarki, maszyny do kompleksowego testowania kabli, maszyny do testowania siły wiązania i unieruchamiania, maszyny do starzenia i tak dalej. Zrobiliśmy sobie samodzielnie plastikowe formy J1939 Deutsch 9-pin, OBD2 OBDII J1962 i J1708 Deutsch 6-pinowe złącza, gniazda, wtyczki, gniazda i obudowy.

 • OEM / ODM
  Firma Jelinn może zaoferować usługi OEM / ODM dla plastikowych form, kabli i adapterów.

  Wykonaliśmy ponad 20 form plastikowych zgodnie z wymaganiami klientów. Możemy wykonać formy według rysunków klientów lub samych produktów.

  Sitodruk lub wytłaczanie można również dostosować.

 • R & D
  Jelinn posiada profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy inżynierów form, inżynierów mechaników i konstruktorów posiadających doświadczenie i bogate doświadczenie.

  Jelinn oferuje również pełen zestaw urządzeń do opracowywania i testowania, takich jak wtryskarki, kompleksowe urządzenia do testowania kabli, maszyny do testowania wiązań i eliminacji siły, starzejące się maszyny, komora testowa o wysokiej i niskiej temperaturze, komora do badania mgły solnej, maszyny do testowania huśtawek i tak dalej. na.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Jelinn Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Orchard

Tel: 86-136 9976 7964

Faks: 86-755-23720637

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas